Hráčská sekce
Kalendář
Kalendář je prázdný
Chat
tym sheckeyno Admin
  (20.03.2019, 23:07)
Play-off NHL posunuté, limit na 2. kolo je do 27/03/2019 23:59, v ELH sa bude hrať rozhodujúci zápas finálovej série zajtra, ako sľúbili chaloši. Prosím všetkým zúčastneným Play-off NHL, aby kolo odohrali čo najskôr, séria Rizokuzel (MIN) - martin123d955 (CHI) je už odohraná, za čo chalanov chválim. Budem rád, ak pôjdu podobným tempom aj ostatné série. Ďakujem
tym sheckeyno Admin
  (20.03.2019, 22:23)
Jarko, SK1913, ospravedlňujeme sa za zdržanie s oznámením. Poplatky prišli, ďakujeme
tym kaZe
  (20.03.2019, 22:09)
Ste ten tím mohli dať mne, by som to dohral :P :D
tym sheckeyno Admin
  (19.03.2019, 13:53)
Z dôvodu dlhej neaktivity, nesplnenia limitu a neudanie najbližšieho termínu dohrania série NHL Play-off zo strany Miquina sme sa nakoniec my admini, spolu s ostatnými manažérmi na Discorde, dohodli posunúť ďalej do boja o Stanley Cup GM Philadelphie Flyers jelencek-a99 kontumačne!! Daný GM má podmienku byť ďalej aktívny!! Séria DET-TBL, EDM-COL bude dohraná dnes večer.
tym Tomkos2405 Admin
  (18.03.2019, 21:13)
HOSI S GADZOVCOM SME DNES ZASE POTIAHLI NASU SERIU... ZAJTRA JU UZ NADOBRO DOTUKNEME... A SORAC ZE MESKAME DVA DNI SPOSOBILI TO MOJE PRACOVNE ZÁLEŽITOSTI...DIK ZA POCHOPENIE....
tym bajker
  (16.03.2019, 15:57)
Fúú... začiatok turnaja mi nejako unikol, až teraz som čítal chat...som teraz hodinku na discorde,potom večer,od 18:30-20:30,zajtra v podobnom čase tieži mgx
tym sheckeyno Admin
  (14.03.2019, 21:31)
bude, bude...choď na discord, tam vždy o všetkom píšeme + na web dáme tiež článok keď budeme niečo pripravovať
tym Brnakdanny
  (14.03.2019, 20:57)
Ahoj, bude nějaký turnaj ? Jsem tu skoro nový. :-)
tym sheckeyno Admin
  (14.03.2019, 19:44)
RICHARDOS - prídi na Discord, pokecáme :)
tym sheckeyno Admin
  (14.03.2019, 15:31)
TAK NAKONIEC ZMENA - VIP CUP SPUSTENÝ UŽ TERAZ!!
tym RICHARDOS19...
  (14.03.2019, 14:07)
Zdravím, som tu nový a chcem sa spýtať či sa dá momentálne zaregistrovať do nejakého turnaja alebo v akej dohľadnej dobe bude niečo nové ?
tym Tomkos2405 Admin
  (14.03.2019, 10:07)
VIP CUP ŠTARTUJE DNES 14.3.2019 O 20:00!!
tym Jára95
  (13.03.2019, 22:42)
prosím o smazání výsledku CAR-BOS špatně zapsáno , díky
tym Jára95
  (11.03.2019, 12:15)
Ahoj, omlouvam se, jsem na horach, vracim se zitra, Belda o tom vi
tym bajker
  (09.03.2019, 06:47)
Super

Novinky - CO NÁS V NEBLIŽŠÍCH DNECH ČEKÁ - ČTĚTE!!

Tak a máme zde opět viditelný pokrok na našem webu - spuštění RIVAL LEAGUE. Jinak bych chtěl jménem nás adminů poděkovat VŠEM registrovaným za projevený zájem a prosíme Vás o trpělivost, než bude web na 100% dokončen.

 

RIVAL LEAGUE

Takové malé seznámení o co v této soutěži jde. Každý hráč začíná s bodovým hodnocením a to se 1700 body. Po každé výhře se vítězi body přičtou a soupeři odečtou dle nastaveného vzorce. Tzn. když hráč, který bude v tabulce vysoko, prohraje s hráčem, který bude v tabulce hluboko pod ním příjde o více bodů, než kdyby to bylo naopak.

Hráč může hrát za jakýkoliv tým, který si vybere. V této soutěži nejsou limity, ale je povinností každého hráče odehrát alespoň 5 zápasů, aby se mohl účastnit dalších soutěží. Tato soutěž poběží vždy ve stanoveném datu. Samozřejmě je povinností i pro nás adminy odehrát stanovený počet zápasů.

Berte v potaz to, že i podle této soutěže bude prováděn i výběr týmu do některých turnajů. Např. buď  výběr proběhne od 1. v tabulce po posledního, nebo naopak. Rating liga je v testovací fázy, tak nám adminům případné chyby hlašte. Toť vše k Rival League.

 

PODMÍNKY PRO REGISTRACI DO LIG A TURNAJŮ

V případě, že jste se již registrovali na webu, je důležité si přečíst sekci PRO NOVÁČKY a PRAVIDLA. Při nejasnostech napište soukromou zprávu jednomu z adminů a rádi vám pomůžeme. Každý hráč, který se bude chtít ucházet o místo v jakémkoliv turnaji nebo lize, musí mít uhrazený poplatek. Bezplatná je pouze RIVAL LEAGUE.

 

POPLATKY A VIP ČLENSTVÍ

Informace o poplatku najdete v sekci PRAVIDLA (Pravidla webu – odsek č. 5 - Poplatek). Každý hráč, který zaplatí poplatek, se může automaticky hlásit do každé soutěže kromě VIP turnajů, které budou pouze pro VIP členy. Poplatek co je teď napsán v pravidlech je jen do data vydání NHL19, pak se bude upravovat. Info o VIP členství najdete taky v sekci PRAVIDLA (Pravidla webu – odsek č. 6 - VIP). Poplatek, za VIP členství se taky bude upravovat po vydání NHL19, ale o tom nekdy jindy (vše se včas dozvíte). Malá informace o tom, kam půjdou vaše poplatky - Plánujeme různé ceny do turnajů a hlavní ligy NHL a to nejen za 1. místo, ale budou i jiná ocenění. O tom budou aktualizované informace v článcích. Dále se budeme snažit web stále rozvíjet. Vstupní poplatek a taky poplatek za VIP můžete už teď začít posílat. Vše budeme pečlivě zaznamenávat, tak se nemusíte bát, že se na nekoho zapomene. Do poznámky prosím napište váš nick na webu a o jaký poplatek se jedná (vstupní nebo VIP), Když pošlete poplatek, prosím napište jednomu z adminů soukromou správu.

VIP členství bude zahrnovat další výhody v podobě VIP turnajů, kde budou za výhru hodnotnejší ceny, dále právo přednostního výběru týmu v některých soutěžích a spousta dalších. Stále na tom pracujeme.

 

CO JSME SI PRO VÁS PŘIPRAVILI

Jak jste si jistě všimli, na webu se stále pracuje. A tak úvodem Vás chci informovat, že jako první uvítací soutěž vás čeká WELCOME CUP. Navážeme registrací do hlavní soutěže NHL. Potom tu máme jednodenní turnaje tzv. NIGHT/DAY CUPY, který navíc velice úspěšně v pátek proběhl. O dalším dění na webu budete vždy včas informováni a to v článcích jako je tento.

Jak bude probíhat výběr týmu? Výběr týmu bude, jak už jsem zmínil u RL, probíhat různými způsoby (např. dle postavení hráče v RL, losem, po dohodě výběrem hráčů…). Vždy o tom bude informace v článku dané soutěže. Tím bych toto téma uzavřel.

 

FACEBOOK STRÁNKA A  FACEBOOK SKUPINA

V levém horním rohu naleznete ikonku Facebooku, která Vás po kliknutí přesměruje na naší stránku RIVALITY.EU. Na téhle fb stránce naleznete důležité informace z deňí v lize.

Dále nás naleznete ve facebookové skupině RIVALITY.EU hráči, která bude, kromě jiného sloužit také na komunikaci mezi hráči, teda na domlouvání zápasů v jednotlivých ligách. Budeme rádi, když se přidáte i tam.

 

Jménem nás adminů děkujeme za projevenou důveru. Tešíme se na vás.

 

S pozdravem Pavel Soustružník, Erik Samochin a Tomáš Lukačko.


Musíte být prihlášen, aby jste mohli číst a přidávat komentáře!