Hráčská sekce
Chat
tym SMCHN97 Admin
  (05.05.2020, 19:03)
6v6 liga spustená, všetky info v článku - http://rivality.eu/news/1/162
tym CzE Toni
  (05.05.2020, 02:04)
Vážení manažeři a kluby, Dostáváme denní zprávy (PM, Facebook, WhatsApp, PSN, e-mail atd.), V nich žádáte o pomoc s mnoha otázkami souvisejícími s ligou. Rádi vám pomůžeme, ale spamováním 30–50 zpráv na náhodných platformách bude každý den nezvládnutelným úkolem. Abychom vám mohli pomoci strukturovaným způsobem, nabízíme naši oblast podpory. Podpora je dostupná prostřednictvím Team Tools (pro kapitány) a prostřednictvím komunity. Zvažte záložku tohoto odkazu: support@rivality.eu nebo https://discord.gg/EQeWat #admin-podpora. Mějte prosím v paměti, že to někdy trvá chvilku, než se k vám vrátíme, i když se snažíme reagovat co nejdříve. Důležitou součástí je, že ohlásíte problém a my vám pomůžeme co nejdříve. Děkujeme za trpělivost. Děkuji, sportovní pozdravy váš admin tým
tym SMCHN97 Admin
  (01.05.2020, 13:31)
Registrácia do 6v6 ligy predĺžená do 03/05/2020 20:00!!
tym SMCHN97 Admin
  (28.04.2020, 22:58)
Dovolujeme si vás informovat kluci o spolupráci s CzE Toni. Toni s náma spolupracuje ohledně projektu 6v6, též nám tento projekt pomáhá propagovat. Stejně tak i my budeme propagovat Toniho Projekty. Takže se zde budou objevovat odkazy/reklamy co se týče Fearless knights a také Nhlgamer. Tímto chceme poděkovat Tonimu že se nám nabídl, a díky tomu vznikla tahle spolupráce. pokud chlapi budete mít nějake dotazy nebo cokoliv vás bude zajímat tak neváhejte Toniho kontaktovat
tym SMCHN97 Admin
  (10.03.2020, 09:35)
+ Zmena v PO ELH štvrťfinále martinbac11 (HC Energie K. Vary) vs. Lilka1990 (HC Sparta Praha). Keďže tím Rytíři Kladno museli predčasne ukončiť svoju cestu, dávame šancu tímu HC Energie K. Vary. Veľa šťastia v zápasoch.
tym SMCHN97 Admin
  (10.03.2020, 09:33)
Nový člen admin teamu - KRATOS_MC1! PS: všechno řešit s ním (soupisky, smazání zápasu, atd. atd.).
tym KRATOS_MC1 Admin
  (09.03.2020, 14:41)
Ahoj menthos64! Ide to, chces hrať?
tym menthos64
  (07.03.2020, 00:08)
Tak jak si u vedete chlapi ?
tym SMCHN97 Admin
  (07.02.2020, 15:09)
Nový GM v NHL za tím Nashville Predators - Tony_Fitipaldi. GL v zápasoch.
tym SMCHN97 Admin
  (02.02.2020, 15:08)
Nový GM v ELH za tím HC Verva Litvínov - Tony_Fitipaldi. GL v zápasoch.
tym SMCHN97 Admin
  (22.01.2020, 10:02)
Nový GM v ELH za tím HC Sparta Praha - Lilka1990. Pepe sa ospravedlnil, že by nedával 2 ligy pri prestavbe domu, tak radšej v jednej skončil a Lilka1990 je dosť aktívny v NHL, preto dostal tím aj v ELH. Veľa šťastia v bojoch o Play-off.
tym SMCHN97 Admin
  (12.01.2020, 19:38)
Nový GM v NHL za tím Pittsburgh Penguins - Strakonice. GL v zápasoch.
tym SMCHN97 Admin
  (06.01.2020, 21:41)
Nový GM v NHL za tím Minnesota Wild - CecerJohan. GL v zápasoch.
tym SMCHN97 Admin
  (03.01.2020, 22:47)
Nový GM v NHL za tím Florida Panthers - Tv-SAKUL. GL v zápasoch bro.
tym SMCHN97 Admin
  (17.12.2019, 21:51)
Nový GM v NHL za tím Minnesota Wild - Zvonkohra. GL v zápasoch.

Novinky - Shrnutí a Rozhovory obou turnajů!!

Měli jsmě tu opět víkend a další turnaj, který se jako ten předešlý povedl. V prvním turnaji se hrálo s týmy NHL a turnaj těsně ovládl Gulosko s Bluesmany. Ve finále porazil Capitals až v prodloužení a celkově tak získal první trofej na RIVALITY.EU. Včera hráči rozhodli, že se bude hrát s národními týmy. Tento turnaj byl opět co se týká hráčů úspěšný, až na GM Finska, který turnaj psychicky neunesl a odstoupil. Posléze vše vysvětlil v rozhovoru. Tento turnaj ovládl výběr Švédska, když ani v jednom zápasu neodešel jako poražený a tuto bilanci si udržel i v playoff, které ovládl a ve finále porazil výber Ruska a získal tak Zlato. Rusové se musejí spokojit s druhým místem. A jako třetí skončil sheckeyno s USA. Všem zúčastněným velice děkuji a předem se těšte na další soutěže. Teď už přejdeme k rozhovorům.

Rozhovory s účastníky z obou night cupů

Začneme tím včerejším a to rozhovorem s Petr2195 a sheckeynem. Pro Petra to byl první turnaj zde na webu a hned si vybojoval velmi pěkné čtvrté místo, ač je neoblíbené. I tak ti k tomuto úspěchu gratuluji.

Redaktor: První otázka, jak byl pro tebe turnaj úspěšný?

Petr: Tak já bych řekl, že pro mě úspěšný byl. Protože jsem nečekal, že bych se dostal až do semifinále. :)

Redaktor: Ano je to úspěch a co, případně proč se ti na turnaji líbilo?

Petr: Na turnaji se mi líbilo snad všechno, fakt se to povedlo. Organizace výborná a parta protihráčů byla taky super.                                                                         

Redaktor: I za sebe mohu říci, že parta byla super. K další otázce, který zápas byl pro tebe nejtěžší?

Petr: Tak nejtěžší byly zápasy se Švédskem, ale i Rusové hráli dobře a bylo to těžké.

Redaktor: Diky, jdeme na poslední dotaz. Myslíš, že jde RIVALITY.EU správnou cestou?

Petr: Myslím, že ano. Prvotní zkušební Rating Liga je dobrý nápad. Turnaje hned takhle na začátek jsou taky super a stránky jsou přehledné, hezké a líbí se mi i když nejsou ještě na 100 procent hotové.

Redaktor: Petře děkuji za tvůj rozhovor a přeju hodně úspěchů na webu....

 


Jako další je sheckeyno, který bojoval za USA a nakonec získal krásné třetí místo. K tvému úspěchu ti gratuluji, je to překvapení turnaje.

Redaktor: Přejdeme k pár otázkám. Je to pro tebe překvapení, nebo si počítal s takovým úspěchem?

sheckeyno: Ďakujem ti za prianie, potěšilo ma to. Čo sa týká mojho úspěchu, vobec jsom s nim nepočítal. Išiel som do turnaja s tým, že si zahrám. Vobec jsom netušil, že sa to takto podarí a budem na medailovej priečke.

Redaktor: Druhá otázka, který moment nebo zápas v turnaji, byl pro tebe nejtěžší nebo naopak?

sheckeyno: Čo sa týká momentu alebo zápasu. Všetky zápasy hodnitím velmi kladne, každý hráč má v sebe niečo iné, každý zápas je iný. Ale kebyže mám vyzdvihnúť jeden zápas, ktorý bol pre mňa najťažší, tak asi zápas s tebou. Tvoja obrana je neskutočná, velmi ťažko som sa dostával ku strele. Čo sa týká najlepšieho alebo najzaujimavejšieho zápasu, tak asi s Petrom v ZČ, keď sa mi podarilo streliť gól v poslednej minúte 3. tretiny a uhral som víťazstvo. Nechápem potom ako mohol zápas o bronz dopadnúť takým vysokým výsledkom, keď v ZČ to bol veľmi kvalitný zápas. Ale ako som už povedal, každý zápas je iný.

Redaktor: Určitě se ti turnaj vyvedl ač máš ještě rezervy tak hraješ čím dál lépe. A jak se i tobě líbila organizace a turnaj celkově?

sheckeyno: Čo sa týká organizácie turnaja, tak ta sa mi páčila velmi. Pavel to parádně navrhol, ja som to trošku doladil a nakoniec z toho vyšiel parádný turnaj. :) Len ma trošku mrzí odstúpenie GM Finska, ale co už...

Redaktor: GM Finska se po turnaji vyjádřil ke svému předčasnému konci a vysvětlil co ho k tomu vedlo, i to bude zveřejněno. Myslíš jako jeden z adminů, že je cesta RIVALITY.EU správná? A celkově jak hodnotíš turnaj?

sheckeyno: Určitě si myslím, že cesta je správná. Máme ešte veľa práce pred sebou, ale tvorí sa nám tu super komunita ludí, ktorí majú záujem hrať a aj sa s nimi dobre komunikuje, zatial sa nestalo, že by sme riešili nejaké spory. Keď to bude pokračovat týmto trendom, určite bude o nás počuť. A turnaj bol skvelý, prebiehal bez problémov. Určitě bude ešte veľa takýchto turnajov.

Redaktor: Děkuji ti za tvúj rozhovor a přeju hodně śpěchů zde na webu (herních) :)

sheckeyno: Ďakujem veľmi pekne za rozhovor a veľa šťastia do nasledujúcich duelov :)

 


Nyní přejdeme k vítězí minulého Turnaje Guloskovi. Prvně bych ti rád popřál k výhře uplně prvního turnaje na RIVALITY.EU, který se nárámně vyvedl.

Redaktor: První otázka zní , líbil se ti turnaj?

Gulosko: Tak ja teda ďakujem za možnost si zahrať hneď 1. turnaj na novom webe. Bol som veľmi milo prekvapený účasťou a hlavne organizáciou turnaja. Zápasy išli v rýchlom slede, „Len pauza na wc“, a išlo sa na dalšie zápasy a to sa mi páčilo no. :)

Redaktor: Máš pravdu turnaj měl velký spád, hrálo se téměř bez přestávek. A který soupeř nebo zápas byl pro tebe nejtěžší?

Gulosko: Tak ťažké zápasy boli s Tomášom (Tomkos2405) a najťažší ten s tebou, keď sa mi podarilo náhodou vyrovnať pár sekund pred koncom.

Redaktor: Ano finálový zápas utekl o pár sekund, ale to se stává. K poslední otázce, myslíš že RIVALITY.EU je na správné cestě?

Gulosko: Tak je to samozrejme všetko na začiatku, určite to je tu na správnej ceste. Šéfkovia čo to tu vedú odvádzajú kusisko roboty, len treba si uvedomit, že nebude najprv také ideálne ako na iných weboch. Tiež ale začínali od nuly. Keď sa tu vybuduje stála komunita hráčov, tak to tu bude fungovať na vysokej úrovni.

Redaktor: Gulosko děkuji ti za rozhovor a názor na nás a přeji hodně štestí a úspěchů …:)

 


Čeká nás poslední rozhovor a to s našim webmasterem a zároveň hráčem Komaarem.

Redaktor: Komaar-e gratuluji Ti k pěknému pátému místu, vím, že s NHL teprve začínáš, ale v boji o páté místo jsi soupeře porazil s čistým kontem. Byl to tvůj nejlepší zápas?

Komaar: Díky snažil jsem se co to šlo. Jak správně říkáš, teprve začínám a byly to jedny z mých prvních online zápasů, takže i šesté místo by byl úspěch. Co se skóre týče tak určitě. Dařilo se mi skoro všechno, i když nechápu jak. Soupeř byl kvalitní. Nicméně ani ostatní zápasy nebyly špatné. Na to, že to byla první větší zkušenost s online zápasy, tak jsem neprohrál s větším rozdílem než 4 branek. Což považuji asi za nejlepší úspěch. Ale hned první zápas s Coquin-em_CZ nebyl špatný. Podařilo se mi na záčatku urvat vedení 2:0, ale nedokázal jsem zápas dovést do vítězného konce a prohrál 2:3 pp.

Redaktor: Určitě tvůj výkon byl dobrý na to, že teprve začínáš. Jak se Ti turnaj líbil, ač byl v provizorních podmínkách?

Komaar: Co se týče turnaje v provizorních podmínkách, myslím si, že byl organizačně zvládnutý bravůrně. Nikdo na nikoho nemusel čekat a zápasy pěkně, svižně odsípaly jeden za druhým. Nemám nic co bych mohl vytknout.  Až webmaster (já) dodělá web, určitě to bude zase o level výš. (smích)

Redaktor: I my doufáme, že webmaster na tom zamaká, aby se co nejdříve začalo, ale sami víme, že dělá vše proto, aby bylo hotovo. A myslíš, že jde RIVALITY.EU správnou cestou?

Komaar: Jestli jde RIVALITY.EU správnou cestou, to mi ukáže až čas. Záleží na mnoha okolnostech. Ať už na admin týmu, hráčích a vlastně i celkovém přístupu. Jakožto bývalý admin několika online lig pro NHL09 na PC si myslím, že našlápnuto má liga dobře. I web vypadá povedeně, uvidíme co vše tu bude až bude kompletně hotovo.

Redaktor: A jako poslední otázka, včerejší turnaj se Ti nezdařil a po 3 zápasech jsi učinkování ukončil. Tím bych tě poprosil o vyjádření k tomuto kroku.

Komaar: Nezvládl jsem to psychicky, za což se omlouvám.

                Bylo tam několik faktorů:

  • první i když z hodně velkým štěstím, až bych řekl haluzí, jsem vedl 3:1 nad Petrem (petr2195), ale Petr zápas otočil na 3:5. Tohle by bylo ještě samo o sobě v pohodě. Petr byl lepší.
  • taky samo o sobě nepodstatné špatné spojení s Pavlem, ve kterým byl kdo ví kde, zakopaný pes. :-(
  • prohra 6:0 s BigRajnym. Tam už nervy lehce tekly. Neschopnost výhrát byť jediné buly, odebrat puk, pořádně vystřelit a naopak z málo střel cca 15 – 20 (přesně si nepamatuji) 6 fíků, i když jsem klečel, ležel v dráze puku, vždy prošel.
  • Pak stav zápasu ve třetí třetině s sheckeynem 2:5, kdy jsem po 1.třetině vedl 2:0. Po, myslím si, docela pěkných gólech (Konečně! Smích). A najednou po 1.třetine nešlo absolutně nic. Z 2:0 bylo rázem 2:5. Z toho dva haluzáky. Asi stejné jako jsem dal Petrovi a to byl pro mě poslední hřebík do rakve. Kdy jsem to neunesl a vypnul jak zápas, tak i Psko.

Redaktor: Děkuji Ti za rozhovor, myslím si, že vysvětlení včerejšího turnaje je dostačující a nebudeme z toho tentokrát vyvozovat žádné důsledky (trest).

Všem osloveným děkuji za rozhovory. Jěšte jednou by jsem chcěl i za kluky poděkovat za bezproblémový průběh turnajů a teším se na další organizování turnajů zde na RIVALITY.EU, bude ich jěšte mnoho :)

Váš redaktor Pavel

 


Musíte být prihlášen, aby jste mohli číst a přidávat komentáře!