Hráčská sekce
Chat
tym SMCHN97 Admin
  (05.05.2020, 19:03)
6v6 liga spustená, všetky info v článku - http://rivality.eu/news/1/162
tym CzE Toni
  (05.05.2020, 02:04)
Vážení manažeři a kluby, Dostáváme denní zprávy (PM, Facebook, WhatsApp, PSN, e-mail atd.), V nich žádáte o pomoc s mnoha otázkami souvisejícími s ligou. Rádi vám pomůžeme, ale spamováním 30–50 zpráv na náhodných platformách bude každý den nezvládnutelným úkolem. Abychom vám mohli pomoci strukturovaným způsobem, nabízíme naši oblast podpory. Podpora je dostupná prostřednictvím Team Tools (pro kapitány) a prostřednictvím komunity. Zvažte záložku tohoto odkazu: support@rivality.eu nebo https://discord.gg/EQeWat #admin-podpora. Mějte prosím v paměti, že to někdy trvá chvilku, než se k vám vrátíme, i když se snažíme reagovat co nejdříve. Důležitou součástí je, že ohlásíte problém a my vám pomůžeme co nejdříve. Děkujeme za trpělivost. Děkuji, sportovní pozdravy váš admin tým
tym SMCHN97 Admin
  (01.05.2020, 13:31)
Registrácia do 6v6 ligy predĺžená do 03/05/2020 20:00!!
tym SMCHN97 Admin
  (28.04.2020, 22:58)
Dovolujeme si vás informovat kluci o spolupráci s CzE Toni. Toni s náma spolupracuje ohledně projektu 6v6, též nám tento projekt pomáhá propagovat. Stejně tak i my budeme propagovat Toniho Projekty. Takže se zde budou objevovat odkazy/reklamy co se týče Fearless knights a také Nhlgamer. Tímto chceme poděkovat Tonimu že se nám nabídl, a díky tomu vznikla tahle spolupráce. pokud chlapi budete mít nějake dotazy nebo cokoliv vás bude zajímat tak neváhejte Toniho kontaktovat
tym SMCHN97 Admin
  (10.03.2020, 09:35)
+ Zmena v PO ELH štvrťfinále martinbac11 (HC Energie K. Vary) vs. Lilka1990 (HC Sparta Praha). Keďže tím Rytíři Kladno museli predčasne ukončiť svoju cestu, dávame šancu tímu HC Energie K. Vary. Veľa šťastia v zápasoch.
tym SMCHN97 Admin
  (10.03.2020, 09:33)
Nový člen admin teamu - KRATOS_MC1! PS: všechno řešit s ním (soupisky, smazání zápasu, atd. atd.).
tym KRATOS_MC1 Admin
  (09.03.2020, 14:41)
Ahoj menthos64! Ide to, chces hrať?
tym menthos64
  (07.03.2020, 00:08)
Tak jak si u vedete chlapi ?
tym SMCHN97 Admin
  (07.02.2020, 15:09)
Nový GM v NHL za tím Nashville Predators - Tony_Fitipaldi. GL v zápasoch.
tym SMCHN97 Admin
  (02.02.2020, 15:08)
Nový GM v ELH za tím HC Verva Litvínov - Tony_Fitipaldi. GL v zápasoch.
tym SMCHN97 Admin
  (22.01.2020, 10:02)
Nový GM v ELH za tím HC Sparta Praha - Lilka1990. Pepe sa ospravedlnil, že by nedával 2 ligy pri prestavbe domu, tak radšej v jednej skončil a Lilka1990 je dosť aktívny v NHL, preto dostal tím aj v ELH. Veľa šťastia v bojoch o Play-off.
tym SMCHN97 Admin
  (12.01.2020, 19:38)
Nový GM v NHL za tím Pittsburgh Penguins - Strakonice. GL v zápasoch.
tym SMCHN97 Admin
  (06.01.2020, 21:41)
Nový GM v NHL za tím Minnesota Wild - CecerJohan. GL v zápasoch.
tym SMCHN97 Admin
  (03.01.2020, 22:47)
Nový GM v NHL za tím Florida Panthers - Tv-SAKUL. GL v zápasoch bro.
tym SMCHN97 Admin
  (17.12.2019, 21:51)
Nový GM v NHL za tím Minnesota Wild - Zvonkohra. GL v zápasoch.

Novinky - CO NÁS V NEBLIŽŠÍCH DNECH ČEKÁ - ČTĚTE!!

Tak a máme zde opět viditelný pokrok na našem webu - spuštění RIVAL LEAGUE. Jinak bych chtěl jménem nás adminů poděkovat VŠEM registrovaným za projevený zájem a prosíme Vás o trpělivost, než bude web na 100% dokončen.

 

RIVAL LEAGUE

Takové malé seznámení o co v této soutěži jde. Každý hráč začíná s bodovým hodnocením a to se 1700 body. Po každé výhře se vítězi body přičtou a soupeři odečtou dle nastaveného vzorce. Tzn. když hráč, který bude v tabulce vysoko, prohraje s hráčem, který bude v tabulce hluboko pod ním příjde o více bodů, než kdyby to bylo naopak.

Hráč může hrát za jakýkoliv tým, který si vybere. V této soutěži nejsou limity, ale je povinností každého hráče odehrát alespoň 5 zápasů, aby se mohl účastnit dalších soutěží. Tato soutěž poběží vždy ve stanoveném datu. Samozřejmě je povinností i pro nás adminy odehrát stanovený počet zápasů.

Berte v potaz to, že i podle této soutěže bude prováděn i výběr týmu do některých turnajů. Např. buď  výběr proběhne od 1. v tabulce po posledního, nebo naopak. Rating liga je v testovací fázy, tak nám adminům případné chyby hlašte. Toť vše k Rival League.

 

PODMÍNKY PRO REGISTRACI DO LIG A TURNAJŮ

V případě, že jste se již registrovali na webu, je důležité si přečíst sekci PRO NOVÁČKY a PRAVIDLA. Při nejasnostech napište soukromou zprávu jednomu z adminů a rádi vám pomůžeme. Každý hráč, který se bude chtít ucházet o místo v jakémkoliv turnaji nebo lize, musí mít uhrazený poplatek. Bezplatná je pouze RIVAL LEAGUE.

 

POPLATKY A VIP ČLENSTVÍ

Informace o poplatku najdete v sekci PRAVIDLA (Pravidla webu – odsek č. 5 - Poplatek). Každý hráč, který zaplatí poplatek, se může automaticky hlásit do každé soutěže kromě VIP turnajů, které budou pouze pro VIP členy. Poplatek co je teď napsán v pravidlech je jen do data vydání NHL19, pak se bude upravovat. Info o VIP členství najdete taky v sekci PRAVIDLA (Pravidla webu – odsek č. 6 - VIP). Poplatek, za VIP členství se taky bude upravovat po vydání NHL19, ale o tom nekdy jindy (vše se včas dozvíte). Malá informace o tom, kam půjdou vaše poplatky - Plánujeme různé ceny do turnajů a hlavní ligy NHL a to nejen za 1. místo, ale budou i jiná ocenění. O tom budou aktualizované informace v článcích. Dále se budeme snažit web stále rozvíjet. Vstupní poplatek a taky poplatek za VIP můžete už teď začít posílat. Vše budeme pečlivě zaznamenávat, tak se nemusíte bát, že se na nekoho zapomene. Do poznámky prosím napište váš nick na webu a o jaký poplatek se jedná (vstupní nebo VIP), Když pošlete poplatek, prosím napište jednomu z adminů soukromou správu.

VIP členství bude zahrnovat další výhody v podobě VIP turnajů, kde budou za výhru hodnotnejší ceny, dále právo přednostního výběru týmu v některých soutěžích a spousta dalších. Stále na tom pracujeme.

 

CO JSME SI PRO VÁS PŘIPRAVILI

Jak jste si jistě všimli, na webu se stále pracuje. A tak úvodem Vás chci informovat, že jako první uvítací soutěž vás čeká WELCOME CUP. Navážeme registrací do hlavní soutěže NHL. Potom tu máme jednodenní turnaje tzv. NIGHT/DAY CUPY, který navíc velice úspěšně v pátek proběhl. O dalším dění na webu budete vždy včas informováni a to v článcích jako je tento.

Jak bude probíhat výběr týmu? Výběr týmu bude, jak už jsem zmínil u RL, probíhat různými způsoby (např. dle postavení hráče v RL, losem, po dohodě výběrem hráčů…). Vždy o tom bude informace v článku dané soutěže. Tím bych toto téma uzavřel.

 

FACEBOOK STRÁNKA A  FACEBOOK SKUPINA

V levém horním rohu naleznete ikonku Facebooku, která Vás po kliknutí přesměruje na naší stránku RIVALITY.EU. Na téhle fb stránce naleznete důležité informace z deňí v lize.

Dále nás naleznete ve facebookové skupině RIVALITY.EU hráči, která bude, kromě jiného sloužit také na komunikaci mezi hráči, teda na domlouvání zápasů v jednotlivých ligách. Budeme rádi, když se přidáte i tam.

 

Jménem nás adminů děkujeme za projevenou důveru. Tešíme se na vás.

 

S pozdravem Pavel Soustružník, Erik Samochin a Tomáš Lukačko.


Musíte být prihlášen, aby jste mohli číst a přidávat komentáře!