(05.05.2020, 19:03)
  (01.05.2020, 13:31)
Registrácia do 6v6 ligy predĺžená do 03/05/2020 20:00!!
  (10.03.2020, 09:35)
+ Zmena v PO ELH štvrťfinále martinbac11 (HC Energie K. Vary) vs. Lilka1990 (HC Sparta Praha). Keďže tím Rytíři Kladno museli predčasne ukončiť svoju cestu, dávame šancu tímu HC Energie K. Vary. Veľa šťastia v zápasoch.
  (10.03.2020, 09:33)
Nový člen admin teamu - KRATOS_MC1! PS: všechno řešit s ním (soupisky, smazání zápasu, atd. atd.).
  (09.03.2020, 14:41)
Ahoj menthos64! Ide to, chces hrať?
tym menthos64
  (07.03.2020, 00:08)
Tak jak si u vedete chlapi ?
  (07.02.2020, 15:09)
Nový GM v NHL za tím Nashville Predators - Tony_Fitipaldi. GL v zápasoch.
  (02.02.2020, 15:08)
Nový GM v ELH za tím HC Verva Litvínov - Tony_Fitipaldi. GL v zápasoch.
  (22.01.2020, 10:02)
Nový GM v ELH za tím HC Sparta Praha - Lilka1990. Pepe sa ospravedlnil, že by nedával 2 ligy pri prestavbe domu, tak radšej v jednej skončil a Lilka1990 je dosť aktívny v NHL, preto dostal tím aj v ELH. Veľa šťastia v bojoch o Play-off.

Novinky - Gucci Legends obhájilo jako první tým na RIVALITY.EU „šestkový titul“

Dalo by se říct, že liga 6v6 na RIVALITY.EU nepřinesla překvapení, a dle papírových předpokladů se nejdále dostala silná čtyřka – Gucci Legends, New Jersey, Dark Tigers a Las Dildas. Vítězem základní části se stal jeden z nejžhavějších kandidátů na titul, a to New Jersey, které opanovalo tabulku s dvaašedesáti body, což bylo však o dva „pointy“ méně než při suverénní jízdě Gucci Legends v minulé sezóně, které v letošní skončilo s šedesáti body na druhé příčce. Třetí pozici po základní části obhájili hráči Dark Tigers s 57 body před Bahamas Mamas s 55 body.

Obrázek
Gucci Legends při přebíraní trofejí za základní část

„Až“ páté skončil Las Dildas s 50 body, které si připsalo překvapivě v základní části deset porážek. Šesté místo patřilo „nováčkovi“ na RIVALITY.EU, tedy Kapsa Boys s šestačtyřiceti body. Výhodu zaručující playoffs doma získali ještě sedmí hráči z Chlastpumpy (42 bodů) a osmí z CZ Jdoucí Na Smrt SK (40 bodů), kteří skrze vzájemné zápasy přeskočili AIK Kattohaikaras (40 bodů). Do osmifinále se pak ještě dostala zbylá sedmička. Desáté místo Furious Devils (39 bodů), jedenácté místo Ice Eagles (36 bodů), dvanácté místo Team Czechoslovakia (33 bodů), třinácté místo Dead Evil (31 bodů), čtrnácté místo CZSK Dragon Play (25 bodů), patnácté místo Srotmans (24 bodů) a šestnácté místo Night Wolves (24 bodů). Do vyřazovacích bojů neprošlo - Slovak Legends (23 bodů), Rampage Grizzlies (19 bodů) a jediný polský účastník českých soutěží Polish Patriots (18 bodů).

Nejofenzivnějším týmem soutěže se stalo opět Gucci Legends, když černozelení vsítili 224 branek, přičemž se na 162 z nich podílel nejlepší hráč základní části Jakub Viglaský (Viglas111) za 103+59! Další prvenství si obhájce loňské titulu připsal v nastřílených brankách při vlastním oslabení, kterých dalo v šestatřiceti zápasech hned 12. Ve svém středu měli i nejlepšího obránce soutěže, kterým se stal GM klubu Marcel Motyka (M8tyka) se 77 body za 11+68. Ocenění získalo i jeho dvojče Matěj Motyka (Matej5429), který se stal nejlepším brankářem soutěže, když procento úspěšných zákroků ve 36 zápasech měl 81,85%!

New Jersey coby vítěz základní části se mohlo pyšnit vůbec nejlepší obranou soutěže, když inkasovalo pouhých 93 branek. Gólman Lucky Luck stlačil průměr inkasovaných branek na zápas pod 2,60. Dark Tigers pro změnu nejvíce trestalo vyloučení soupeře, když si připsalo 35 tref v početní výhodě a velkou zásluhu na tom měl nejlepší nahrávač soutěže Tomáš Průša (prusik12), který asistoval u 75 branek svého týmu. Čtvrté Bahamas Mamas bohužel o svá případná prvenství přišla, jelikož GM klubu nezapisoval statistiky dle skutečnosti.

O tom, že je playoffs úplně jiná soutěž se v osmifinále mohli přesvědčit právě hráči Bahamas Mamas, které jako čtvrtý nasazený celek nestačil až na třináctý celek základní části Dead Evil, kterému podlehli v šesti zápasech. Naopak v první trojce zaváhání nepřišlo, a New Jersey, Gucci Legends i Dark Tigers udolali své soupeře nejkratší možnou cestou. Do čtvrtfinále se ještě protáhlo páté Las Dildas, šesté Kapsa Boys, sedmé Chlastpumpy a osmé CZ Jdoucí Na Smrt SK.

Čtvrtfinále bylo další těžkou překážkou pro favority ze silné čtyřky. Jednoznačně si o semifinále řekl vítěz základní části, který smetl CZ Jdoucí Na Smrt SK 4-0 po výhrách 9-1, 6-2, 2-1 a 7-2. Druhou místenku do semifinále si vybojovalo suverénně také Dark Tigers, které rovněž uspělo 4-0 po zápasech 4-0, 8-2, 4-2 a 7-5 s Kapsa Boys. Ani obhájce titulu neměl moc práce, když i přes jedno prodloužení udolal 4-0 na zápasy Chlastpumpy 3-2p, 5-3, 3-0 a 6-3. Dead Evil mělo zálusk si vyšlápnout na dalšího favorita, když dokonce získalo úvodní bitvu s Las Dildas 3-1, jenže ve zbylých čtyřech utkáních se radoval z vítězství v sérii a postupu do semifinále pátý celek po základní části, když získal výhry 5-3, 5-4, 7-2 a 6-5.

Suverenita New Jersey pokračovala i v semifinále, když Las Dildas nedokázalo proti svému soupeři najít recept ani v jednom utkání a po prohrách 2-4, 2-5, 2-4 a 0-7 se jim rozplynul sen o finále. Ten naopak způsobem start – cíl stále živili hráči New Jersey. Malé finále. Tak by se dala označit druhá série mezi Gucci Legends a Dark Tigers, která měla úplně všechno. Tygři nastoupili na favorita bez respektu a úvodní utkání i díky hattricku jejich kapitána Jiřího Hlaváčka (RG_Alfic159) ovládli 7-2. Druhé utkání bylo diametrálně odlišné od prvního, když černozelení si vypracovali v první třetině vedení 3-0, které se jim podařilo udržet až do samotného závěru a srovnat sérii po výhře 6-4. Třetí utkání bylo extrémně vyrovnané a ve 31. minutě to byl Tomáš Průša (prusik12), který otevřel skóre. Stav se měnil až ve 45. minutě, když vyrovnal Jakub Viglaský (Viglas111). Nerozhodné skóre muselo rozlousknout až prodloužení, a to patřilo Gucci Legends, když druhý bod série pro svůj tým vybojoval trefou Brandon Dubinsky (Mozaps). Mečbol měli blíže hráči Gucci Legends, a také si pro něj šli od první minuty čtvrtého zápasu, když suverénně přejeli tygry 9-4. Bojovnost šelem sobě vlastní. I tak by se dal označit zápas číslo pět, ve kterém tygři bojovali o přežití a ve 36. minutě tíhu okamžiku na sebe strhl kapitán Hlaváček (RG_Alfic159), který si do statistik zapsal vítěznou trefu a po výhře 4-3 zajistil snížení série na 2-3. Ani šestý zápas obhájcům nestačil k postupu, když bylo tygrů plný led a po výhře 4-1 se tahle série protáhla do sedmého zápasu! Přičemž se jednalo o teprve čtvrtou sedmizápasovou sérii v historii RIVALITY.EU v rámci ligy 6v6 od čtvrtfinálových bojů. Role favorita a zkušenosti z předchozího ročníku hrály velkou roli v sedmém zápase, který nakonec ovládlo Gucci Legends 7-4, když se na tom sedmi body podílel Tomas Zalminen (Zalminen31) s 2+5 a zcela vynuloval soupeře.

Tygři ani na druhý pokus nezvládli nástrahy semifinále a stejně jako v předchozím ročníku vypadli těsně pod vrcholem. Velká odplata za loňské semifinále se v souboji o třetí místo s Las Dildas nakonec však nekonala, protože soupeř pro problémy se sestavou odstoupil ze soutěže a obsadil tak bez boje čtvrté místo.

Finále dle předpokladů. Dva nejvýše postavené celky, jediné dva týmy, které dostaly pod 100 branek v základní části a dva ze tří týmu, které daly nad 200 branek. Souboj o titul šampiona RIVALITY.EU odstartovali lépe černozelení, kteří po dvou třetinách vedli zásluhou dvou branek Jakuba Viglaského (Viglas111) 4-2. Snížení z hole Braňa Mojseje (Aigeu) z 53. minuty přišlo až příliš pozdě a úvodní bitva patřila Gucci Legends. První prohra v playoffs vítězem základní části viditelně otřásla a ve druhém utkání byla výsledkem neprůstřelnost Matěje Motyky (Matej5429) a čtyři góly Jakuba Viglaského (Viglas111). Gucci Legends po výhře 4-0 vedlo v sérii už 2-0 na zápasy. Třetí zápas přinesl mnohem lepší obranu New Jersey, které doslova zamklo svou svatyni a díky dvěma brankám Braňa Mojseje (Aigeu) si připsalo cennou výhru 3-0, na které se podílel 8 zákroky Lucky Luck (Lycan7_svk). Gucci Legends bylo ve čtvrtém utkání blízko mečbolu, jenže v poslední minutě vyrovnal na 3-3 Michael Jordan (Lilka_90) a šlo se do prodloužení. Náhlá smrt měla rozhodnout o klíčovém bodu do této série a v 71. minutě to byl nejlepší hráč sezóny Jakub Viglaský (Viglas111), který svému týmu zařídil tři mečboly! Gucci Legends do finále prošlo po výhře 7-4 v sedmém zápase a stejným výsledkem ukončilo i finálovou sérii s New Jersey, když si vítěznou trefu pátého utkání a celé sezóny nepřipsal nikdo jiný než Jakub Viglaský (Viglas111).

Gucci Legends jako první tým v historii RIVALITY.EU obhájilo titul v rámci ligy 6v6, když v semifinále udolalo kousající tygry 4-3 na zápasy a ve finále pak vítěze základní části New Jersey 4-1 na zápasy. Výraznou měrou k tomu přispěl Jakub Viglaský (Viglas111), který vsítil 46 branek a na 19 přihrál. Druhým mužem kanadského bodování se stal tygr Tomáš Průša (prusik12) se 62 body za 30+32. Nejlepším obráncem pak další tygr Peter Zábranský (xreflex54) se 38 body za 10+28. Cena pro nejlepšího brankáře jde za Matějem Motykou (Matej5429), který měl úspěšnost zákroků 78,33% při šestadvaceti zápasech.