(05.05.2020, 19:03)
  (01.05.2020, 13:31)
Registrácia do 6v6 ligy predĺžená do 03/05/2020 20:00!!
  (10.03.2020, 09:35)
+ Zmena v PO ELH štvrťfinále martinbac11 (HC Energie K. Vary) vs. Lilka1990 (HC Sparta Praha). Keďže tím Rytíři Kladno museli predčasne ukončiť svoju cestu, dávame šancu tímu HC Energie K. Vary. Veľa šťastia v zápasoch.
  (10.03.2020, 09:33)
Nový člen admin teamu - KRATOS_MC1! PS: všechno řešit s ním (soupisky, smazání zápasu, atd. atd.).
  (09.03.2020, 14:41)
Ahoj menthos64! Ide to, chces hrať?
tym menthos64
  (07.03.2020, 00:08)
Tak jak si u vedete chlapi ?
  (07.02.2020, 15:09)
Nový GM v NHL za tím Nashville Predators - Tony_Fitipaldi. GL v zápasoch.
  (02.02.2020, 15:08)
Nový GM v ELH za tím HC Verva Litvínov - Tony_Fitipaldi. GL v zápasoch.
  (22.01.2020, 10:02)
Nový GM v ELH za tím HC Sparta Praha - Lilka1990. Pepe sa ospravedlnil, že by nedával 2 ligy pri prestavbe domu, tak radšej v jednej skončil a Lilka1990 je dosť aktívny v NHL, preto dostal tím aj v ELH. Veľa šťastia v bojoch o Play-off.
  (12.01.2020, 19:38)
Nový GM v NHL za tím Pittsburgh Penguins - Strakonice. GL v zápasoch.
  (06.01.2020, 21:41)
Nový GM v NHL za tím Minnesota Wild - CecerJohan. GL v zápasoch.

Novinky - Aigeu dovedl zlínské berany k titulu v ELH

Zápolení nejvyšší tuzemské soutěže skončilo a ELH tak poznala po šesti měsících svého vítěze. Způsobem start - cíl se k Masarykovu poháru probojoval slovenský manažer Aigeu, který dovedl na samotný vrchol zlínské berany

Moravský celek ovládl základní část o osmnáct bodů před druhými třineckými oceláři, když konečný součet činil neuvěřitelných 146 pointů. Dominantním způsobem pokračovali svěřenci hráče Aigeu i během playoffs, ve kterém ovládli všechny série poměrem 4-0 na zápasy, když postupně vyřadili Litvínov, Pardubice a ve finále nedali šanci ani Karlovým Varům, proti kterým za celou sérii prohrávali pouze v jediném zápase.

Boj o Masarykův pohár začal absolutní demolicí, když Západočeši prohráli úvodní periodu o tři branky. Trend a směr série se zpomalil ve druhé třetině, kdy nepadla žádná branka, ale v závěrečné dvacetiminutovce dali berani další čtyři branky a dokráčeli po výhře 7-0 k prvnímu bodu v sérii.

Zlín doma zdolal Kometu a po deseti letech slaví titul – ČT sport – Česká  televize

PSG Berani Zlín (GM -Aigeu) vs. HC Energie Karlovy Vary (GM - Krejzyc11) 7:0 (3:0, 0:0, 4:0), stav série 1:0
8. Jak. Svoboda (Kubiš, Fořt), 20. Vopelka (Fryšara, Ferenc), 20. Fořt (Kohler, Okál), 47. Jak. Svoboda (Honejsek, Kubiš), 51. Okál (Honejsek, Ferenc), 57. Sedláček (Herman, Šlahař), 60. Fryšara (Ondráček)

Střely: 15:16, Vyloučení: 1:1, Využití: 1:0, V oslabení: 1:0

Energie se chtěla pokusit zdramatizoval predikeci finále a odvést si na domácí led remízový stav a šla tomu rychle naproti, když už ve 2. minutě otevřel skóre Osmík, jak se ale ukázalo, bylo to naposledy, co hosté během celé finálové série vedli. Ještě do přestávky byl zásluhou Okála stav srovnaný a definitivní rozuzlení přinesl závěr druhé třetiny, když domácí odskočili do vedení o dvě branky a žádnou zápletku ve třetí třetině už nepřipustili.

PSG Berani Zlín vs. HC Energie Karlovy Vary 4:2 (1:1, 3:1, 0:0), stav série 2:0
12. Okál (Fořt), 21. Kohler (Fořt, Řezníček), 37. Vopelka (Řezníček), 40. Jak. Svoboda (Fořt) – 2. Osmík (Skuhravý, Flek), 34. Mikuš (Hladoník, Beránek)

Střely: 13:10, Vyloučení: 0:2, Využití: 1:0

Nenechat soupeře ani nadechnout - takovou taktiku nasadili berani do prvního zápasu na ledě a soupeře. Výsledek? Už ve 4. minutě vedení 2-0. Přesto byl zápas ještě hodně zajímavý, když tvrdé "KO" nenechalo širší rozměr. A druhá třetině končila pouze o jeden gól, když Vondráček snižoval ve 35. minutě na 2-3. Vítěz základní části však třetí třetinu hrál zkušeně a díky dvěma brankám v rozmezi třech minut ovládl i třetí zápas série, tentokrát 5-2.

Zlín - Liberec 4:3 SN, Okál je zlínským hrdinou, rozhodl o výhře v  nájezdech - Sport.cz

HC Energie Karlovy Vary vs. PSG Berani Zlín 2:5 (0:2, 2:1, 0:2), stav série 0:3
22. Pulpán (Skuhravý), 35. Vondráček (Kohout) – 2. Kohler (Okál, Žižka), 4. Jak. Svoboda (Honejsek, Kubiš), 25. Okál (Honejsek, Kohler), 42. Okál (Kohler, Fořt), 45. Okál (Jak. Svoboda, Fořt)

Střely: 13:13, Bez vyloučení

Mečboly. Nádech čtvrtého zápasu byl jasný. A tentokrát viděli zlínští fandové ještě raketovější nástup svých miláčků, když už ve 2. minutě byl stav 2-0. Zlín se pak opět zaměřil na hru se zabezpečenou obranou a ve druhé třetině pak jen trestal chyby soupeře. Poslední brankou celé sezóny se pak ukázala být ta ze 39. minuty, kdy Novotný dal výsledku konečnou podobu na 5-1 a PSG Berani Zlín pod vedením manažera Aigeu dokráčel k titulu.

HC Energie Karlovy Vary vs. PSG Berani Zlín 1:5 (0:2, 1:3, 0:0), konečný stav série 0:4
31. Vondráček (Koblasa, Mikuš) – 1. Fořt (Kohler), 2. Okál (Fořt, Řezníček), 26. Kohler (Okál, Fořt), 34. Šlahař (Sedláček, Herman), 39. Novotný (Vopelka, Kohler)

Střely: 6:8, Vyloučení: 1:1, Bez využití

Zápas Bílých Tygrů Liberec proti PSG Berani Zlín | Zápas Bílých Tygrů  Liberec proti PSG Berani Zlín | Hokej | Sport | Liberecká Drbna - zprávy z  Liberce a Libereckého kraje