(05.05.2020, 19:03)
  (01.05.2020, 13:31)
Registrácia do 6v6 ligy predĺžená do 03/05/2020 20:00!!
  (10.03.2020, 09:35)
+ Zmena v PO ELH štvrťfinále martinbac11 (HC Energie K. Vary) vs. Lilka1990 (HC Sparta Praha). Keďže tím Rytíři Kladno museli predčasne ukončiť svoju cestu, dávame šancu tímu HC Energie K. Vary. Veľa šťastia v zápasoch.
  (10.03.2020, 09:33)
Nový člen admin teamu - KRATOS_MC1! PS: všechno řešit s ním (soupisky, smazání zápasu, atd. atd.).
  (09.03.2020, 14:41)
Ahoj menthos64! Ide to, chces hrať?
tym menthos64
  (07.03.2020, 00:08)
Tak jak si u vedete chlapi ?
  (07.02.2020, 15:09)
Nový GM v NHL za tím Nashville Predators - Tony_Fitipaldi. GL v zápasoch.
  (02.02.2020, 15:08)
Nový GM v ELH za tím HC Verva Litvínov - Tony_Fitipaldi. GL v zápasoch.
  (22.01.2020, 10:02)
Nový GM v ELH za tím HC Sparta Praha - Lilka1990. Pepe sa ospravedlnil, že by nedával 2 ligy pri prestavbe domu, tak radšej v jednej skončil a Lilka1990 je dosť aktívny v NHL, preto dostal tím aj v ELH. Veľa šťastia v bojoch o Play-off.

Novinky - Arizoně stačily čtyři zápasy na postup přes St. Louis. Edmonton bez větších potíží vyřadil San Jose.

Playoffs se rozhořelo i v kanadsko-americké NHL, kde se zrodily první postupující týmy. Vůbec nejrychlejší rozuzlení měla série ve východní konferenci mezi vítězem Centrální divize a držitelem divoké karty z Pacifické divize. Jinými slovy St. Louis Blues vedené Willy9 proti Arizoně Coyotes pod taktovkou r13rado.

Lepší vstup do utkání měli modrožlutí, kteří už v 1. minutě zásluhou Perrona vedli 1-0. Hosté sice stihli vyrovnat, ale v samotném závěru první dvacetiminutovky vrátil domácím vedení Thomas. Od druhé třetiny se začal zápas naklánět už jedním směrem. Arizona dvěm slepenými brankami otočila vývoj zápasu. St. Louis ještě stihlo kontrovat a srovnalo. Třetí třetina byla však znovu ve znamení hostů, kteří vyhráli závěrečný úsek prvního zápasu 4-0 a po vítězství 7-3 se ujali v sérii vedení 1-0

St. Louis Blues (GM - Willy9) vs. Arizona Coyotes (GM - r13rado) 3:7 (2:1, 1:2, 0:4), stav série 0:1
1. Perron (Parayko, Tarasenko), 20. Thomas (Sanford, Sundqvist), 33. Tarasenko (Perron) – 8. Dvorak (Keller), 24. Schmaltz (Brassard, Chychrun), 28. Schmaltz (Demers, Kessel), 44. Lyubushkin (Hjalmarsson, Pitlick), 51. Garland (Crouse, Dvorak), 52. Chychrun (Hjalmarsson, Brassard), 57. Larsson
Střely: 16:27, Vyloučení: 3:5, Bez využití.

Ani druhý zápas neměl nouzi o první gól a ve 3. minutě už to bylo 1-1. Nerozhodný stav zlomili hosté ve 28. minutě, ale radovali se pouhé tři minuty než vyrovnal Schenn. Jak ukázal čas, tak vítěznou branku si připsal v poslední minutě druhé třetiny Ekman-Larsson. Pojistku na konečných 4-2 přidal v samotném závěru Fischer. Arizona si tak z venkovního dvojzápasu odvezla dvě cenná vítězství!

St. Louis Blues vs. Arizona Coyotes 2:4 (1:1, 1:2, 0:1). stav série 0:2
3. Perron (Tarasenko), 31. Schenn (Bozak, Kyrou)
3. Dvorak (Garland, Larsson), 28. Brassard (Pitlick), 40. Ekman-Larsson (Pitlick, Goligoski), 60. Fischer (Dvorak, Chychrun)
Střely: 17:19, Vyloučení: 1:3, Bez využití.

Ani ve třetím zápase se nečekalo na branku dlouho a opět v 1. minutě to byli hosté, kteří vedli 1-0, když se trefil Krug. Deset minut. I tak málo stačilo Arizoně na obrat, když třemi brankami zcela otočila vývoj utkání. St. Louis sice ještě ve 31. minutě objevovalo své světlo na konci tunelu, ale třetí třetina patříla stejně jako v předchozích dvou duelech červenýn, kteří nasázeli další tři branky a vyhráli s přehledem 6-3 a v sérii se ujali vedení už 3-0 na zápasy

Arizona Coyotes vs. St. Louis Blues 6:3 (3:1, 0:1, 3:1), stav série 3:0
10. Caggiula (Brassard, Hayton), 14. Pitlick (Larsson, Hjalmarsson), 20. Larsson (Fischer, Chychrun), 42. Larsson (Goligoski, Pitlick), 48. Goligoski (Larsson), 58. Hayden (Brassard)  1. Krug (O´Reily, Parayko), 31. Kyrou (Hoffman, Bozak), 60. Perron (Tarasenko, O´Reily)
Střely: 14:22, Vyloučení: 0:2, Bez využití.

Čtvrtý zápas nabídl vůbec poprvé situaci, že St. Louis neudeřilo v první třetině. Naopak to byli domácí, kteří vyhráli úvodní dvacetiminutovku jasně 3-0, a první trefu zaznamenal už ve 3. minutě Keller. Hosté se zmohli na první branku až ve 43. minutě, kdy se trefil Tarasenko. Krátce po něm zadělal na drama Schenn, jenž ve 45. minutě snižoval na rozdíl dvou branek. Veškeré snahy modrožlutých, ale utnul v 52. minutě Caggiula. Arizona nejrychlejší možnou cestou tak vyřadila vítěze Centrální divize a může se těšit na semifinále východní konference.

Arizona Coyotes vs. St. Louis Blues 5:2 (3:0, 1:0, 1:2), konečný stav série 4:0
3. Keller (Schmaltz, Kessel), 14. Kessel (Demers, Schmaltz), 18. Pitlick (Keller), 30. Brassard (Caggiula, Hayden), 52. Caggiula (Hayton, Schmaltz) – 43. Tarasenko (Parayko, O´Reily), 45. Schenn (Schwartz, Bozak)

Střely: 18:17, Vyloučení: 1:0, Bez využití.

Vstupenky na hokejové zápasy Arizona Coyotes | HokejTour.cz

I ve druhé sérii nebylo nouzi o překvapení. Druhý tým Pacifické divize San Jose Sharks pod vedením Xpatena narazil na třetí Edmonton Oilers, které ze střídačky vede Kubole103. Žraloci v mírné roli favorita se ujali hned ve 2. minutě vedení 1-0, ale jejich radost rychle zpražil Yamamoto, který srovnal už za minutu. Domácí ve druhé třetině na svého protivníka zatlačili a odměnou bylo jednobrankové vedení 4-3 zásluhou Ryana Donata z 39. minuty. Jenže Edmonton předvedl nevídanou třetí třetinu, ve které nastřílel čtyři branky, žádnou nedostal a zcela otočil vývoj utkání ve svůj prospěch. Po úvodní výhře 7-4, tak oceláří vedli v sérii 1-0,

San Jose Sharks (GM - Xpatena) vs. Edmonton Oilers (GM - Kubole103) 4:7 (1:1, 3:2, 0:4), stav série 0:1
2. Couture (Labanc, Burns), 25. Meier (Hertl, Balcers), 37. Marleau (Sorensen, Knyzhov), 39. Donato (Gambrell, Sorensen)
– 3. Yamamoto (McDavid, Nugent-Hopkins), 23. Nugent-Hopkins (McDavid, Barrie), 32. Yamamoto (McDavid, Nurse), 49. Draisaitl (Barrie), 50. Yamamoto (Nugent-Hopkins, McDavid), 55. Neal (Puljujarvi, Draisaitl), 56. Kahun
Střely na branku: 19:26, Vyloučení: 4:1, Využití: 0:1.

Druhé utkání čekalo na úvodní branku až do 26. minuty, kdy se prosadil Balcers. Jenže Edmonton měl znovu své zbraně a to smrtící ofenzívu. Všechno začalo ve 30. minutě, kdy vyrovnal McDavid a do druhé sirény pak přidali hosté další tři branky. Závěrečná dvacetiminutovka nabídla dvě branky na každé straně, což znamenalo jediné. Edmonton po výhře 6-3 vyloupil žraločí led i podruhé a vedl v série 2-0

San Jose Sharks vs. Edmonton Oilers 3:6 (0:0, 1:4, 2:2), stav série 0:2
26. Balcers (Meier), 57. Labanc (Kane, Couture), 60. Meier (Hertl) – 30. McDavid (Neal), 37. Nugent-Hopkins (Kassian), 39. McDavid (Yamamoto), 40. Neal (Turris, Bear)

Střely na branku: 13:24, Vyloučení: 1:0, Využití:0:1.

I třetí utkání nabídlo podobný příběh jako druhý zápas. Znovu v první třetině diváci branku neviděli a druhá dvacetiminutovka skončila 4-1 pro Edmonton, který svého soupeře znovu zasypal střelami a drtivým tlakem získal komfortní vedení. A když v poslední periodě dali ještě další dvě branky a inkasovali pouze jednou, tak po výhře 6-2 se ujali v sérii vedení už 3-0 na zápasy.

Edmonton Oilers vs. San Jose Sharks 6:2 (0:0, 4:1, 2:1), stav série 3:0
22. Kassian (McDavid, Klefbom), 24. Yamamoto (Mc David, Nurse), 31. Chiasson (Puljujarvi, Khaira), 35. Yamamoto (Nugent-Hopkins), 46. Draisaitl (Kassian, Larsson), 48. Ennis (Neal, Turris)
– 30. Meier (Marleau, Handemark), 60. Hertl
Střely na branku: 23:20, Vyloučení: 2:1, Využití: 1:0.

Žraloci byli na pokraji vyřazení a čtvrtý zápas se pro opět nevyvíjel vůbec dobře. A už ve 26. minutě prohrávali 3-1, jenže tentokrát stačili nástup ocelářů zachytit a zásluhou Šimka a Meiera i vyrovnat na 3-3. Nerozhodný stav nakonec muselo rozseknout až prodloužení. A první mečbol zůstal nevyužit, když v 64. minutě zařídil návrat série do San Jose obránce Karlsson.

Edmonton Oilers vs. San Jose Sharks 3:4p (1:0, 2:3, 0:0 – 0:1), stav série 3:1
4. Yamamoto (Nugent-Hopkins, Nurse), 24. Draisaitl (McDavid, Nugent-Hopkins), 26. Nugent-Hopkins (McDavid) – 24. Handemark (Vlasic, Donato), 27. Šimek (Gambrell, Sorensen), 28. Meier (Ferraro, Hertl), 64. Karlsson (Knyzhov, Kane)

Střely na branku: 17:20, Vyloučení: 1:2, Bez využití.

Páté utkání mohlo hodně napovědět, jestli se série ještě zdramatizuje. A kdo čekal drama, musel být zklamaný. Po čtyřiceti minutách svítilo na světelné kostce hrozivé a jednoznačné skóre, kdy žraloci na domácím ledě prohrávali vysoko 9-1. Třetí perioda hrána více méně pro formalitu přinesla ještě tři branky a konečný účet vystavený oceláři byl 10-3, což znamenalo jediné. Edmonton po vítězství 4-1 na zápasy postoupil do semifinále východní konference.

San Jose Sharks vs. Edmonton Oilers 3:10 (0:4, 1:5, 2:1), konečný stav série 1:4
16. Gambrell, 42. Kane, 60. Kane (Couture, Nieto) – 3. Yamamoto (McDavid, Nurse), 14. Nurse (Draisaitl), 17. McDavid (Nugent-Hopkins), 19. Khaira (Puljujarvi, Chiasson), 23. Yamamoto (Nugent-Hopkins), 27. Ennis (Neal), 28. McDavid (Bear), 31. Chiasson (Khaira, Nurse), 36. Nugent-Hopkins (Jones), 52. Chiasson (Draisaitl, Nurse)

Střely na branku: 30:19, Vyloučení: 2:4, Využití: 0:3, V oslabení: 1:0

31 týmů ve 31 dnech: Edmonton Oilers