(05.05.2020, 19:03)
  (01.05.2020, 13:31)
Registrácia do 6v6 ligy predĺžená do 03/05/2020 20:00!!
  (10.03.2020, 09:35)
+ Zmena v PO ELH štvrťfinále martinbac11 (HC Energie K. Vary) vs. Lilka1990 (HC Sparta Praha). Keďže tím Rytíři Kladno museli predčasne ukončiť svoju cestu, dávame šancu tímu HC Energie K. Vary. Veľa šťastia v zápasoch.
  (10.03.2020, 09:33)
Nový člen admin teamu - KRATOS_MC1! PS: všechno řešit s ním (soupisky, smazání zápasu, atd. atd.).
  (09.03.2020, 14:41)
Ahoj menthos64! Ide to, chces hrať?
tym menthos64
  (07.03.2020, 00:08)
Tak jak si u vedete chlapi ?
  (07.02.2020, 15:09)
Nový GM v NHL za tím Nashville Predators - Tony_Fitipaldi. GL v zápasoch.
  (02.02.2020, 15:08)
Nový GM v ELH za tím HC Verva Litvínov - Tony_Fitipaldi. GL v zápasoch.
  (22.01.2020, 10:02)
Nový GM v ELH za tím HC Sparta Praha - Lilka1990. Pepe sa ospravedlnil, že by nedával 2 ligy pri prestavbe domu, tak radšej v jednej skončil a Lilka1990 je dosť aktívny v NHL, preto dostal tím aj v ELH. Veľa šťastia v bojoch o Play-off.
  (12.01.2020, 19:38)
Nový GM v NHL za tím Pittsburgh Penguins - Strakonice. GL v zápasoch.
  (06.01.2020, 21:41)
Nový GM v NHL za tím Minnesota Wild - CecerJohan. GL v zápasoch.
  (03.01.2020, 22:47)
Nový GM v NHL za tím Florida Panthers - Tv-SAKUL. GL v zápasoch bro.

Novinky - NHL ve znamení spanilé jízdy hráče Krejzyc11

Zatímco klubová scéna se přehoupne pomalu do třetího hracího týdne, tak tuzemská ELH a zámořská NHL míří do své poloviny!

Liga hrající se v severní Americe pokořila milník třiceti odehraných zápasů. Samozřejmě najdeme stále i opozdilce, kteří limit intenzivně dohání, ale rovněž i nedočkavce, kteří už míří ke splnění prosincového počtu zápasů! Společně nahlédneme pod pokličku probíhající sezóny a zamíříme na sféry, které nemůžete jedním kliknutím zjistit v sekci statistiky, ve které můžete najít individuální nebo týmové stats.

Kategorie suverén sezóny: Krejzyc11

Těžko hledat v současné chvíli většího aspiranta na titul než lodivoda týmu Tampa Bay, který v probíhající sezóně v pětatřiceti zápasech našel pouze dvakrát přemožitele, když nestačil na týmy Detroit a New Jersey.

Kategorie chladné nervy v koncovce zápasu: Krejzyc11

Není asi překvapivé, že vítězem se stává vedoucí muž tabulky, který v devíti utkáních z pětatřiceti celkových své soupeře přemohl rozdílem jediné branky, což se žádnému dalšímu celku nepovedlo celkově natož s větším počtem odehraných zápasů! Pokud už zápas šel do prodloužení, tak v obou případech slavil bod navíc!

Kategorie hrdina prodloužení: RG_Alfic159

Dostat zápas do prodloužení? Mnoho hráčů přesčas svého týmu považuje za úspěch a jiní zase za povinnost, která se nezdařila v základní hrací době. Je to však psychologická hra a bez jediné prohry tuhle kategorii vyhrává manažer klubu Ottawa, který uspěl ve všech čtyřech pokračováních po šedesáti minutách a jako jediný GM má v této sezóně 100 % bilanci bodu navíc při počtu čtyřech a více zápasů.

Kategorie popcorn navíc prosím: AlfaSamec a KRATOS_MC1

Řádnou dávku hokeje navíc svým fanouškům dopřáli manažeři klubů Columbus a Minnesota. Oba celky odehráli v dosavadní sezóně deset prodloužení a výrazně tak přispěli do klubové kasy prodejem občerstvení. Columbus musel do souboje o bod navíc ve 33,3 % zápasů a Minnesota ve 32,3 %, což je suverénně nejvíce ze všech týmů!

Kategorie „a body sbíráte?“: Prajzak_CZ

Jak zrádné mohou být koncovky zápasů by mohl vyprávět šéf klubu Florida, který musel sledovat zápolení svých svěřenců, kteří pětkrát prohráli o jediný gól v základní hrací době a z osmi prodlouženích hned šestkrát nabídli soupeřům bod navíc. Procento zápasů, které museli do prodloužení pak bylo 26,7 %, což je třetí nejvyšší číslo v lize. Druhá strana mince pak ukazuje, že štěstěna v podobě dobré koncovky a vítězství o jediný gól se dostavila pouze jednou.

Kategorie hrajeme do poslední vteřiny: david_blaho

Udělat zápasy pro své diváky zajímavé umí manažer klubu Anaheim, když hned 32,4 % jeho zápasů skončilo rozdílem jediné branky v základní hrací době, což v přepočtu znamená dvanáct utkání ze sedmatřiceti. Osmkrát právě on své soupeře dokázal obrat o všechny body, což mu výrazně pomohlo k aktuální druhé příčce v lize. A pokud vás zajímá celkové číslo zápasů o jediný gól včetně prodlouženích, tak se dostáváme na dvacet, což na procenta dělá 54,1 % všech odehraných zápasů!

Kategorie prodloužení nehraji: cigi1988

Až neuvěřitelný počin se prozatím podařil šéfovi lavičky klubu Detroit, který v sedmadvaceti zápasech nemusel ani jednou do prodloužení, což se podařilo už jen klubu New York Rangers, které však během sezóny měnilo GM. Pouhé tři zápasy pak skončily o jediný gól a všechny zvládla parta, ve které působí například český talent Filip Zadina, jenž je se 33 body vedoucím mužem kanadského bodování.

Kategorie jedna branka musí stačit: je zde umístěno šest manažerů

Není nic neobvyklého, pokud fotbal skončí výsledkem 1-0, ale pro hokejové utkání velice sporadické. Během probíhající sezóně jsme viděli tyto výsledky hned tři. New York Islanders porazil Arizonu gólem z 28. minuty. Philadelphia Flyers pak Colorado vítěznou trefou ze 49. minuty. A poslední chudý zápas se odehrál mezi Edmonton Oilers a Floridou, kde rozhodla trefa z 26. minuty.

Kategorie dělostřelecké hody: cigi1988 a Xpatena

Nejbláznivější utkání, co se týče počtu branek mohli diváci vidět v zápase mezi Detroit Red Wings, který podlehl San Jose rozdílem devíti branek. Konečný výsledek na časomíře se zastavil na skóre 6-15, což znamená neuvěřitelných 21 branek!