(05.05.2020, 19:03)
  (01.05.2020, 13:31)
Registrácia do 6v6 ligy predĺžená do 03/05/2020 20:00!!
  (10.03.2020, 09:35)
+ Zmena v PO ELH štvrťfinále martinbac11 (HC Energie K. Vary) vs. Lilka1990 (HC Sparta Praha). Keďže tím Rytíři Kladno museli predčasne ukončiť svoju cestu, dávame šancu tímu HC Energie K. Vary. Veľa šťastia v zápasoch.
  (10.03.2020, 09:33)
Nový člen admin teamu - KRATOS_MC1! PS: všechno řešit s ním (soupisky, smazání zápasu, atd. atd.).
  (09.03.2020, 14:41)
Ahoj menthos64! Ide to, chces hrať?
tym menthos64
  (07.03.2020, 00:08)
Tak jak si u vedete chlapi ?
  (07.02.2020, 15:09)
Nový GM v NHL za tím Nashville Predators - Tony_Fitipaldi. GL v zápasoch.
  (02.02.2020, 15:08)
Nový GM v ELH za tím HC Verva Litvínov - Tony_Fitipaldi. GL v zápasoch.
  (22.01.2020, 10:02)
Nový GM v ELH za tím HC Sparta Praha - Lilka1990. Pepe sa ospravedlnil, že by nedával 2 ligy pri prestavbe domu, tak radšej v jednej skončil a Lilka1990 je dosť aktívny v NHL, preto dostal tím aj v ELH. Veľa šťastia v bojoch o Play-off.
  (12.01.2020, 19:38)
Nový GM v NHL za tím Pittsburgh Penguins - Strakonice. GL v zápasoch.
  (06.01.2020, 21:41)
Nový GM v NHL za tím Minnesota Wild - CecerJohan. GL v zápasoch.
  (03.01.2020, 22:47)
Nový GM v NHL za tím Florida Panthers - Tv-SAKUL. GL v zápasoch bro.

Novinky - Ohlédnutí za Playoffs 3v3!

Poslední soutěží, která skončila na RIVALITY.EU v NHL 20, byla 3v3 liga, a to konkrétně její druhá sezóna. Enormní zájem klubů způsobil, že se hrálo poprvé na dvě divize, do kterých byly týmy nasazovány dle výkonnosti z minulé sezóny a nové týmy se mohly ucházet o čtyři divoké karty do první divize. Cílové rovinky v podobě playoffs se však dočkaly jen ty nejlepší týmy v obou divizích. Sen o obhajobě titulu nenaplnil tým LUNIK IX, který už během druhé čtvrtiny odstoupil pro časové vytížení. Shrnutí základní části jsme přinesli již v minulých týdnech, a tak se zaměříme už přímo na playoffs.
... Předkolo první divize přineslo pouze jednu sérii, protože Komunisti se ke konci základní části rozpadli a do playoffs nenastoupili, což přineslo postup Blue Pioneers A. Druhá série pak nabídla jen tři zápasy, když Bouráci přejeli svého soupeře CzSk Dragon Play výsledky 9-4, 6-0 a 5-0. Čtvrtfinálové dvojice byly následující:

Ice Eagles A (1) v Blue Pioneers A (8)

Milion Plus (2) v Bouráci (7)

Apači (3) v Slovakia Legends (6)

Champions Wolves (4) v Farmers Easport Team (5)

Vítězové základní části vstoupili proti hladovému soupeři z předkola výhrou 3-1, když definitivní klid na hokejky přinesl až ve 48. minutě parádní trefou Slovakia Fly Cestmira. Druhé utkání pokračovalo ve vyrovnaném duchu a tentokrát branka Slovakia Fly Cestmira z 52. minuty znamenala jen vyrovnání na 3-3 a muselo se do prodloužení, ve kterém se misky vah převážily na stranu Blue Pioneers A, které zásluhou Jakuba Svatoně srovnalo stav série. Ani třetí zápas nepřinesl herní rozdíl a rozhodnutí se zrodilo opět až ve třetí třetině, kterou čtyřmi brankami na svou stranu převážilo Ice Eagles a vítězstvím 5-4 si zařídilo mečbol do semifinále. Tým z předkola ještě chtěl bojovat a vedl ve čtvrtém zápase 2-0, jenže pak si vzal slovo Ondrej Simic, který čtyřmi brankami otočil vývoj utkání a po výhře 5-2 poslal svůj tým do semifinále!

I druhý tým z předkola favoritovi pořádně zatápěl! Bouráci vstoupili do prvního zápasu bez bázně a hany a zásluhou dvou branek Aberama Golda ve třetí třetině otočili vývoj zápasu na svou stranu a branka z 59. minuty Aleše Koubíka byla už jen labutí písní, která upravila výsledek na 3-2. Bouráci navíc i ve druhém utkání pokračovali v solidním výkonu a ve 46. minutě vedli nad druhým týmem základní části už 4-2 a byli blízko velké senzaci. Tu však Milion Plus nepřipustil. Nejprve se postaral o snížení Erik Samochin, v 59. minutě vyrovnal GM klubu Aleš Koubík a srovnání série zařídil v poslední minutě kapitán Kamil Hajšman! Třetí zápas byl opět nesmírně vyrovnaný a znovu se rozhodl až v poslední třetině, když vítězný gól vsítil v 56. minutě Kamil Hajšman, který v závěrečných vteřinách přidal i pojistku v podobě gólu na 5-3! Mečbol si tak vybojoval druhý tým základní části, který ve čtvrtém utkání vedl už 7-3. Bourákům se ještě podařilo zápas zdramatizovat třemi góly v závěrečných minutách, ale na postupu Milionu Plus to už nic nezměnilo.

Extrémně rychlé byly naopak zbylé dvě série, které se rozhodly v pouhých třech zápasech. Prvním překvapením playoffs bylo vypadnutí třetího celku po základní části, který nestačil na Slovakia Legends po zápasech 7-5, 4-3 a 5-4pp, nutno ale podotknout že mimo sestavu zůstali dva nejproduktivnější hráči týmu. Suverénně pak do semifinále postoupili i Champions Wolves, které po zápasech 8-4, 5-4 a 8-2 vyřadilo Farmers Easport team!

Ice Eagles A (1) v Blue Pioneers A (8) 3-1

Milion Plus (2) v Bouráci (7) 3-1

Apači (3) v Slovakia Legends (6) 0-3

Champions Wolves (4) v Farmers Easport Team (5) 3-0

Semifinále slibovalo tuhé bitvy, když se do něj také dostaly tři týmy z první čtyřky po základní části. Semifinálové klání mezi Ice Eagles a Slovakia Legends začalo gólovou střelnicí, když po dvou třetinách světelná tabule ukazovala skóre 5-4! Třetí třetina se naklonila však střelecky výrazně na stranu vítěze základní části, který třemi slepenými brankami rozhodl o konečném vítězství 9-5 a ujal se vedení v sérii 1-0! I druhý zápas přinesl sérii slepených branek, tentokráte však na straně Slovakia Legends, které v rozmezí jedenácti minut ve druhé třetině zasadilo soupeři tvrdý direkt, ze kterého už nebylo cesty zpět a po výhře 5-4, byla série srovnána! Kdo získá potřebný bod k mečbolu? Hlavní otázka třetího zápasu, na kterou znal nejlépe odpověď Libor Nemec, který třemi góly dal Slovakia Legends rozhodující náskok a snížení Marcelem Motykou v 59. minutě jen znamenalo zmírnění porážky na konečných 4-2! Jak těžké je udělat poslední krok a ještě na domácím ledě? O tomto se přesně šestý tým základní části přesvědčil na vlastní kůži. Ondra Simic čtyřmi góly dirigoval výhru 5-1 a série se musela přehoupnout do pátého zápasu! Finále se jako první přiblížili hráči Slovakia Legends, když první branku dal ve 12. minutě Libor Nemec a větší klid na hokejky přidal ve 26. minutě Jirka Chlpata Dirka. Ice Eagles se sice podařilo v zápase dvakrát skórovat, ale vždy hráči s korunou na prsou do minuty kontrovali a drama nepřipustili. Po výhře 4-2 se stal prvním postupujícím týmem do finále Slovakia Legends.

Druhá série mezi Milion Plus a Champions Wolves začala pořádně od podlahy a favoritovi bylo pořádně horko. Už ve 31. minutě dal svému týmu dvoubrankový náskok Lukas Pavlak. Dva góly v rozmezí pěti minut Kamila Hajšmana však vrátily druhý celek po základní části zpátky do hry a třetí třetina tak začínala od nuly. Nerozhodný stav zvrátil v 53. minutě opět Kamil Hajšman a zdálo se, že první bod v sérii zůstane domácímu celku. To by ovšem nesměl v 59. minutě tečovat umě střelu Marek Litvak za záda Filipa Doubka. Nesmírně vyrovnané prodloužení rozsekl v 73. minutě po chybě obrany Milion Plus Lukas Pavlak! I druhý zápas začali lépe Champions, ale na obě branky odpověděl Kamil Hajšman. Opět byl po druhé třetině stav nerozhodný. Slovo si vzal stejně jako v prvním zápase Kamil Hajšman, jen s rozdílem, že branky dal dvě! Snížení Marka Litvaka v 60. minutě už jen znamenalo úpravu skóre na 4-3 a srovnání série. Naprostou odchylkou celé série byl třetí zápas, ve kterém Champions Wolves rozdrtilo Milion Plus 6-1 a chyběl jim tak poslední krok do finále! Ale rovněž Champions se rozklepalo a už ve druhé minutě čtvrtého zápasu prohrávalo 2-0, jenže „vítězní vlci“ čtyřmi brankami obrátili vývoj utkání a branka Kamila Hajšmana z 57. minuty už přinesla pouhé zdramatizování. Champions Wolves po výhře 4-3 vyřadili druhý tým základní části a postoupili do finále!

Ice Eagles A (1) v Slovakia Legends (6) 2-3

Milion Plus (2) v Champions Wolves (4) 1-3

Historicky druhá finálová série RIVALITY.EU ve 3v3 módu začala drtivým nástupem Champions Wolves, které si už během první třetiny vypracovalo tříbrankové vedení a po dalších dvaceti minutách vedlo už o čtyři braky. Jiskru naděje vykřesal ještě ve 41. minutě Libor Nemec, který snížil na 6-3, ale víc už Slovakia Legends nedokázala a první tížený bod patřil soupeři. Druhé utkání opět lépe začali Champions, které od 7. minuty vedlo 1-0, ale brankou Libora Němce a Davida Mrvy rázem prohrávali. Dvěma trefami se však blýskl Marek Litvak a dlouho to vypadalo, že Slovakia Legends prohraje i druhé utkání. Za minutu dvanáct však vyrovnal Libor Nemec, jenž další trefou v 62. minutě ukončil prodloužení! A jak důležitá výhra to pro vývoj celé finálové série byla, se ukázalo hned záhy ve třetím zápase. Champions stejně jako v semifinále totiž svému soupeři uštědřili ve třetím zápase série debakl. Stav po dvou třetinách sice byl jen 4-2, ale poslední perioda přinesla ještě tři zásahy do sítě Jakuba Olejky, když se trefil dvakrát Marek Litvak a jednou Lukas Pavlak. Šestý tým po základní části tak stál nad propastí a jediná prohra pro ně znamenala rozplynutí snu o titulu. Za žádných okolností to nechtěl připustit Jirka Chlpata Dirka, který v první třetině čtvrtého utkání byl u všeho podstatného, když už ve 3. minutě otevřel skóre, vedení navýšil ve 14. minutě druhou trefou a k tomu přidal tři asistence. Konečný účet úvodní dvacetiminutovky tak činil 5-0 a o vítězi bylo prakticky rozhodnuto. Slovakia Legends už žádné drama ve zbylých dvou třetinách nedopustilo a deseti body se na výhře 10-4 podílel Jirka Chlapata Dirka za tři branky a sedm asistencí! Finálová série se tak přehoupla do pátého zápasu. Tentokrát vyšel start lépe Champions, které od 13. minuty zásluhou Lukase Pavlaka vedlo 1-0. Ještě do přestávky však vyrovnal Libor Nemec. Rozhodujícím momentem pátého finále byly tři slepené góly v rozmezí šesti minut. Nejprve se prosadil ve 25. minutě Jirka Chlpata Dirka, za tři minuty se trefil podruhé Libor Nemec a vše dokonal ve 31. minutě David Mrva. Champions se sice podařilo ve 47. minutě vykřesat naději, tu však zalil tmou o necelé dvě minuty později Libor Nemec. Posledním zápisem sezóny 3v3 v první divizi byla branka z 59. minuty, kdy Lukas Pavlak už jen korigoval konečný stav utkání na 5-3! Druhým vítězem RIVALITY.EU v módu 3v3 se stal tým Slovakia Legends, který po nervy drásajícím finále uspěl 3-2 na zápasy!

Champions Wolves (4) v Slovakia Legends (6) 2-3

Nejproduktivnějšími hráči playoffs se stali s jednapadesáti body Marek Litvak z týmu Champions (26+25) a David Mrva ze Slovakia Legends (19+32). Nejlepší procentuální úspěšnost zákroků měl s devíti odehranými zápasy Největší Bizon z týmu Ice Eagles, který se dostal 78,10%.

Poslední soutěží, která skončila na RIVALITY.EU v NHL 20, byla 3v3 liga, a to konkrétně její druhá sezóna. Enormní zájem klubů způsobil, že se hrálo poprvé na dvě divize, do kterých byly týmy nasazovány dle výkonnosti z minulé sezóny a nové týmy se mohly ucházet o čtyři divoké karty do první divize. Cílové rovinky v podobě playoffs se však dočkaly jen ty nejlepší týmy v obou divizích. Druhým vítězem RIVALITY.EU v módu 3v3 se stal v první divizi tým Slovakia Legends, který po nervy drásajícím finále uspěl 3-2 na zápasy! Ale jak to bylo ve druhé divizi?
... Předkolo nabídlo bitvy mezi Žumpy THC (7) v Czechoslovakia Panters B (10) a CZ Komets (8) v Blue Pioneers B (9). Nejvýše nasazený tým předkola se v prvním zápase extrémně trápil a rozhodnutí přinesla jediná branka, kterou dal v 79. minutě prodloužení Pavel Datsyuk! Další dva zápasy už žádné drama nepřinesly a Žumpy THC po výhrách 5-1 a 10-1 postoupili do čtvrtfinále! Jediný bod byl rozdíl v tabulce mezi CZ Komets a Blue Pioneers B, ale kdo čekal sérii na pět utkání, tak musel být zklamaný. Do vedení se sice dostali domácí, ale poté převzali otěže hráči z Blue Pioneers B, kteří odskočili soupeři a konečným účtem bylo skóre 7-2! Zbylé dvě utkání už nabídla vždy jediný rozdílový gól. O ten první se postaral ve druhém utkání Pavel Suchota, který o výhře 3-2 rozhodl až v poslední minutě. Třetí zápas rovněž nabídl branku v poslední minutě a opět u toho byli hráči Blue Pioneers B. A byl to Richard Janota, který vyrovnal, aby jeho kolega Pavel Suchota mohl v 70. minutě ukončit prodloužení a poslat svůj celek do čtvrtfinále! Čtvrtfinálové dvojice, tak vypadaly následovně:

Golden Shadows (1) v Blue Pioneers B (9)

EHC Nitra Black Knights (2) v Žumpy THC (7)

Overping Threshers (3) v Hercynia Wolves (6)

Slovak Wolves (4) v Ice Eagles B (5)

Vítězové základní části zahájili playoffs bez slitování a tým z předkola nešetřili, když v každému utkání dali minimálně deset branek. Úvodní zápas sice byl v desáté minutě vyrovnaný 1-1, ale to bylo naposledy v celé sérii. Golden Shadows vyhráli 11-3, 12-4 a v posledním zápase 10-1, což znamenalo projít do semifinále nejkratší možnou cestou! Mnohem více se dařilo druhému týmu z předkola. THC Žumpy sice v prvním zápase prohráli 2-5 nad druhým celkem po základní části, ale zbylá dvě utkání rozhodla jediná branka. EHC Nitra Black Knights sice vedli ve druhém zápase už 3-0, ale po dvou brankách Pavla Datsyuka to bylo pouze o gól. Drama se však nekonalo a další branku už diváci neviděli. Ani ve třetím utkání THC Žumpy nesložili zbraně. Dokonce i ovládli první třetinu, jenže herní kvalita soupeře byla během zápasu o level výše a branka Judda Blackwatera z 52. minuty znamenala konec nadějí na zvrat. Naopak druhý celek základní části prošel do semifinále! Extrémně napínavá byla série mezi čtvrtým a pátým celkem tabulky. Lépe zahájili sérii Ice Eagles B, které už ve 24. minutě vedlo 4-0 a postupem času jen kontrolovali vedení. Slovak Wolves zásluhou Martina Respectty sice ještě snížili ve 48. minutě na rozdíl jediné branky, ale víc už nestihli. Druhý zápas přinesl daleko jiný obraz hry. Slovak Wolves ve 31. minutě vedlo 3-1 po brance GM klubu Filipa Fida. Jenže hrdinou večera se stal Marek Havelka, který nejprve asistencí pomohl ke snížení, v 56. minutě vyrovnal na 3-3 a v 61. minutě rozhodl i prodloužení. Ice Eagles B, tak bylo jednu výhru od semifinále! Ve třetím zápase bylo Ice Eagles po dvou třetinách krok od semifinále, jenže Slovak Wolves čtyřmi brankami ve třetí třetině otočilo zápas a připsalo si první bod série po výhře 5-3! Čtvrté utkání bylo velmi vyrovnané, když po čtyřiceti minutách z toho byla plichta 3-3. Lépe zvládli hru na nervy v závěrečné dvacetiminutovce hráči s vlkem na prsou a po výhře 7-5 si vynutili pátý zápas. Dvě minuty chyběly Ice Eagles B k semifinále v pátém zápase, to by však nesměl Tomas Tommyman vyrovnat. Rozhodnutí série přinesla 65. minuta, kdy si vzal slovo nejlepší hráč celé série Marek Havelka, který poslal svůj tým do semifinále! Poslední čtvrtfinále bylo kontumováno ve prospěch Hercynia Wolves nad Overping Threshers.

Golden Shadows (1) v Blue Pioneers B (9) 3-0

EHC Nitra Black Knights (2) v Žumpy THC (7) 3-0

Overping Threshers (3) v Hercynia Wolves (6) kontumace

Slovak Wolves (4) v Ice Eagles B (5) 2-3

Obě semifinále se odehrála jen na tři zápasy a bylo patrné, že průběh sezóny jen předznamenával finalisty. Golden Shadows odstartovalo semifinále výhrou 4-1. Ani druhé utkání nepřineslo překvapení a vítěz základní části si po výhře 6-4, v těsné koncovce, vybojoval mečbol. Ten využil tenisovou terminologií kanárem, když výsledkem 6-0 postoupil do finále! Druhým finalistou se stali hráči EHC Nitra Black Knights, které se zapotilo více! První dvě utkání přinesla nesmírně vyrovnanou podívanou, která rozhodla vždy jedna branka a šťastnější byl
v obou případech favorit, který uspěl 5-4 a 7-6! Třetí zápas už přinesl jen totální demolici, ze které po výsledku 10-0 vzešel druhý finalista!

Golden Shadows (1) v Hercynia Wolves (6) 3-0

EHC Nitra Black Knights (2) v Ice Eagles B (5) 3-0

Kdo se těšil na finále musel být zklamaný. Tým Golden Shadows na ligový titul nezaútočil a po suverénní sezóně před samotným vrcholem ukončil působení. Titul tak formou kontumace připadl druhému nejlepšímu celku sezony EHC Nitra Black Knights.