(18.12.2018, 17:13)
Chcem sa ospravedlniť za slabú aktivitu(neaktivitu), ktoré je spôsobená s z technických príčin (problémy so spojením) ktoré pretrvávajú od víkendu. Ďakujem za pochopenie
tym Komaar
  (18.12.2018, 14:47)
Další věc pánove: kdyby ste měli někdo nápad, co vrazit místo kalendářa (hlavní strana, vlevo dole) na novym webu - dejte vědět. Kalendář se přesunul na pravou stranu mezi hraáčskou sekci a chat. Konec hlášení.
Na testovacím webu work.rivality.eu, přidáno upozornění na kalendář. Příklad:
1.) sheckeyno si dá kalendář na nedělu 23.12. mezi 12:00 - 15:00.
2.) Já si ho rezervuju mezi 14:40 - 15:00.
3.) sheckeynovi dojde na automaticky generovaná soukromá zpráva s upozorněním na zápas s datem, časem a nickem.
  (17.12.2018, 23:04)
Tak nakoniec sme dospeli k názoru, že upravíme limity na takzvaný "vianočný", čo znamená, že bude minimálny limit, aj maximálny a to ako v NHL, tak aj v ELH. Minimálny limit pre NHL zostane 40 zápasov, maximálny bude 50 zápasov. Termín nebudeme meniť, čiže zostáva do 02/01/2018 00:00. Čo sa týka ELH, tam bude minimálny limit 25 zápasov, maximálny 35 zápasov a termín posunieme taktiež do 02/01/2018 00:00. Individuálne limity v obidvoch súťažiach ostávajú nezmenené!!!
  (17.12.2018, 23:03)
zajtra budem upravovať súpisky ako pre NHL, tak aj pre ELH, tak všetkých chýbajúcich hráčov doplním
  (17.12.2018, 21:37)
Poslušně hlásím, že mi v PIT chybí útočník Jean-Sebastien Dea. Prosím přidat, díky
tym KevCz
  (17.12.2018, 21:19)
Zdar dnes team Czecho Slovakia Lions je připraven hrát 3v3 :)
tym Komaar
  (17.12.2018, 17:45)
My si body s vama rovnó napíšem, ne? To ani nemá cenu hrát...
  (17.12.2018, 17:11)
Pánovééééé, nějaký tým večer na eashl? Je třeba pohnout se zápasy
  (17.12.2018, 16:11)
martin kľúúúúd, nooo
tym martin123d9...
  (17.12.2018, 15:16)
Cavale romale hej houuuuu a vsichni ručením nahoru a týmto som chcel povedať že začnite kurva hrať ????????????????
Přidat zprávu »
Kalendář

Celý kalendář  »
Partneři

Náš partner - začínající streamer a komentátor konzolových her, neváhej a podpoř ho na jeho Twitch kanálu!!

Novinky - Statistické okénko no.4 - NHL

Základní část NHL 2018 v číslech:

Za 5 měsíců a kousek, od 12. března do 19. srpna, se odehrálo 1000 zápasů základní části. 91 z nich dospělo do prodloužení a o výsledcích 30-ti z nich rozhodly až samostatné nájezdy.

V těchto zápasech bylo z vypáleno úctyhodných 45 824 gumových projektilů, ze kterých skončilo v síti soupeře 13,3% pokusů - 6 093 gólů. Nejvíce gólů padalo ve 3. třetinách - 2 227, ve 2. třetinách potom 1984 branek. Nejslabší byly úvodní třetiny zápasů - 1 882 gólů.

V zákl. části bylo uděleno 4 896 trestů, o celkové délce 12 550 minut. Následnou výhodu jednoho či více mužů na ledě dokázal soupeř využít celkem 992x. Což ukazuje na celkovou úspěšnost přesilovek 20,26 %. Naopak potrestat nepozornost a nedisciplinovanost soupeře při vlastním oslabení, se povedlo celkem 295x.

Počet vhozených buly se vyšplhano na 24 733 - v průměru jde o 24,73 vhazování za zápas. Na houževnatost, tvrdost a urputnost hráčů ukazuje počet hitů, který se zastavil čísle 23 275 - celkem 23,28 hitů/zápas ; 11,64 hitů/tým.

Týmy v číslech

Nejvíce gólů nastříleli Kojoti z Arizony pod trenérem Beldou - 387 branek, kteří měli taktéž nejlépe seřízenou mušku - úspěšnost 23,63%. Nejurputnějšími střelci byli hráči Caroliny, pod taktovkou david_blaho, kteří vypustili na soupeře úctyhodných 2 105 projektilů.

Nejnebezpečnější 1. třetiny a tedy vstup do zápasu měli hráči Arizony - 131 gólů, stejně tak měli nejlepší závěrečné třetiny - 139 branek. Nejpovedenější třetiny patřily Králům z Města padlých Andělů - 127 gólů, kterým vládl pevnou rukou Gadzovec. Nejlépe zvládnuté prodloužení pak měl Tomkos2405 s Vancouverem - 8 zásahů.

Nejvíce přesilovek měl na lavičce Rudých křídel z Detroitu manažer willik1993,  - 222. Nejvyšší úspěšnost přesilovek a nejvíce gólů zaznamenali hráči Los Angels  - 32,97% a 61 tref. Nedisciplinovanost soupeře trestali nejvíc hráči Arizony, kteří ve vlastním oslabení zaznamenali 33 zásahů.

Nejtrestanějším týmem jsou hráči Washingtonu, pod vedením Urinaliska - celkem 260 vyloučení. Nejvíce inkasujícím týmem v oslabení, jsou Kačeři z Anaheimu. Pod vedením nováčka na postu GM bajkera, obdrželi 78 branek. Naopak přesilovku soupeře nejlépe hlídal Tomkos2405 s Vancouver, jenž dosáhl 88,66 % úspěšnosti.

Nejvíce vhazování absolvovali hráči Olejářů, na jejichž lavičce stál scheckeyno - na bod pro vhazování se postavili celkem 2 068x. Nejvíce vyhraných buly, mají hráči Washingtonu - 1 107. Ti mají také nejvyšší úspěšnost v této disciplíně - 65,85%. Nejtvrdší a nejostřejší chlapíci celé základní části, jsou v Arizoně, rozdali celkem 1 658 hitů, což je 7,12 % všech všech hitů.

Ze statistického okénka je to pro dnešek vše. V příštích dnech se podíváme na statistiky Extraligy. smiley